Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Перелік ключових переваг морських контейнерів

Сьогодні в розпорядженні індивідуальних підприємців і юридичних осіб з'явилися значні можливості для вантажоперевезень як по суші і повітрю, так і по морю. Практика показує, що багато бізнесменів використовують для цього спеціальні контейнер http://ekaterinburg.stelkont.ru/ . Ці пристосування мають більшу кількість особливостей, про які буде розказано далі.

Висока міцність

Виготовлені з металевих сплавів, морські контейнери витримують значні навантаження (як вертикальні, так і горизонтальні), а також механічний вплив. Тут позначається і наявність ребер жорсткості, простягнутих по всьому корпусу. Це забезпечує високий рівень безпеки вантажу.

Універсальність

Подібні контейнери чудово підходять для транспортування найрізноманітнішої продукції. Вони дуже місткі, а тому в них можна занурити:
  • легковий автомобіль або кілька мотоциклів;
  • промислове обладнання;
  • будівельні матеріали;
  • продукти харчування;
  • електроніку і так далі.

    Додаткові відомості

    Габарити морських контейнерів забезпечують незатруднітельним в'їзд тритонок автонавантажувачів, що істотно спрощує роботу з різними матеріалами. Що ж стосується переміщення металевої тари, то для цього передбачені спеціальні петлі, розташовані на торцях. До них прикріплюються гаки з тросами, що забезпечує неважко підйом автокранами. Подібні контейнери використовуються повсюдно. Зараз з'явилися компанії, які займаються реалізацією як нової, так і старої тари. Такі фірми можуть запропонувати вигідні умови для придбання або оренди контейнерів.

Comments are closed.