Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Особливості тиристорних регуляторів потужності

Контроль напруги в мережі дозволяє уникнути серйозних перевантажень обладнання і більш раціонально витрачати ресурси. Сучасний регулятор потужності застосовується як для промислових, так і для побутових цілей і дає можливість плавно регулювати швидкість обертання електричних двигунів, стежити за температурою нагрівальних приладів, контролювати інтенсивність освітлення приміщень, аналізувати зарядний струм акумуляторів. Компактні електронні регулятори прийшли на зміну громіздким трансформаторам і мають більшу продуктивність і надійність.

Основи

Найбільш поширеними є тиристорні пристрої за рахунок простої конструкції і високої стабільності. Регулятор може мати аналогові і цифрові керуючі схеми, робота обладнання грунтується на комутації сигналів при переході через нуль. Таким чином, змінюється фазовий кут відкриття тиристорів. Пристрої також мають запобіжники для запобігання коротких замикань і світлодіодні індикатори.

Сфера використання

Тиристорні регулятори потужності застосовуються для регулювання інтенсивності освітлення. Дані пристрої використовуються спільно з лампами розжарювання, для світлодіодних і галогенових аналогів необхідно застосування регуляторів іншого типу. Крім того тиристорні механізми є складовою частиною дрилів і шуроповертів і контролюють частоти обертання елементів. В опалювальних комплексах регулятори потужності використовуються для ТЕНів і забезпечують підтримання комфортної температури і економію ресурсів. Цей продукт слід підбирати виходячи із загальної навантаження, кількості споживачів та наявності перешкод в мережі.

Comments are closed.