Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Особливості негабаритних вантажоперевезень

Негабаритним називають вантаж, параметри якого не дозволяють перевозити його за допомогою стандартних транспортних засобів. Його доставка користується особливим попитом у сільськогосподарській, промисловій, автодорожньої і будівельній сферах. Адже вони мають на увазі безпечне транспортування спецтехніки (наприклад комбайнів, кранів, бурових установок), великовагового обладнання (котлів, турбін), матеріалів (металоконструкцій, балок). На сьогоднішній день негабаритні вантажоперевезення http://7klogistics.ru/gruzoperevozki/negabarit/ вимагають особливої ​​підготовки і створення спеціальних умов для успішного проведення .

/>

Специфіка організації транспортування

До такого процесу висувають ряд вимог:

  • Вантаж не повинен знаходиться в полі зору водія і ускладнювати керування транспортним засобом, на якому його перевозять. Також він не може загороджувати фари, світловідбивачі, спеціальні знаки на борту.
  • Перевізник повинен мати можливість контролювати використовувані для фіксації вантажу кріплення. Крім того, не може знижуватися стійкість транспортного засобу, за допомогою якого здійснюється доставка.
  • Вантаж повинен відповідати нормам техніки безпеки, не завдавати шкоди навколишньому середовищу в процесі перевезення.
    Також строго регламентована швидкість пересування транспорту з негабаритним вантажем на борту. Відповідальність за доставку лягає на водія, який повинен строго слідувати інструкції, що не відхилятися від затвердженого маршруту. Таким чином, перевезення негабаритних вантажів – це складний процес, для безпечного проведення якого слід дотримуватися цілої низки норм. Тому здійснювати його можуть тільки компанії, що мають спеціальний дозвіл, що підтверджує їх здатність створити всі необхідні умови.
/>

Comments are closed.