Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Особливості негабаритних вантажоперевезень

Негабаритним називають вантаж, параметри якого не дозволяють перевозити його за допомогою стандартних транспортних засобів. Його доставка користується особливим попитом у сільськогосподарській, промисловій, автодорожньої і будівельній сферах. Адже вони мають на увазі безпечне транспортування спецтехніки (наприклад комбайнів, кранів, бурових установок), великовагового обладнання (котлів, турбін), матеріалів (металоконструкцій, балок). На сьогоднішній день негабаритні вантажоперевезення http://7klogistics.ru/gruzoperevozki/negabarit/ вимагають особливої ​​підготовки і створення спеціальних умов для успішного проведення .

Специфіка організації транспортування

До такого процесу висувають ряд вимог:
  • Вантаж не повинен знаходиться в полі зору водія і ускладнювати керування транспортним засобом, на якому його перевозять. Також він не може загороджувати фари, світловідбивачі, спеціальні знаки на борту.
  • Перевізник повинен мати можливість контролювати використовувані для фіксації вантажу кріплення. Крім того, не може знижуватися стійкість транспортного засобу, за допомогою якого здійснюється доставка.
  • Вантаж повинен відповідати нормам техніки безпеки, не завдавати шкоди навколишньому середовищу в процесі перевезення. Також строго регламентована швидкість пересування транспорту з негабаритним вантажем на борту. Відповідальність за доставку лягає на водія, який повинен строго слідувати інструкції, що не відхилятися від затвердженого маршруту. Таким чином, перевезення негабаритних вантажів - це складний процес, для безпечного проведення якого слід дотримуватися цілої низки норм. Тому здійснювати його можуть тільки компанії, що мають спеціальний дозвіл, що підтверджує їх здатність створити всі необхідні умови.

Comments are closed.