5e212e9627185443 Как выбрать качественную шубу из норки | Энциклопедия офисной техники
Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Як вибрати якісну шубу з норки

Норка - красивие і дороге хутро, що набирає останнім часом все більшої популярності. Здаються тонкими і легкими виробами з нього насправді відмінно зігрівають в зимові холоди. Якісна шуба з норки http://www.maryfurs.ru/shuby_iz_norki/ виглядає стильно і елегантно, додає образу статусність. Але, відправившись за покупкою, варто бути гранично уважними. Адже дуже багато недобросовісні продавці пропонують продукцію, що не відрізняється високою якістю.

Як правильно вибрати

Натуральне хутро коштує недешево. Тому, щоб уникнути розчарувань, слід знати, як відрізнити якісну норкову шубу від підробки:
  • Вибравши вподобану модель, обов'язково запитайте у продавця сертифікат якості. Перевірте, чи є фірмові бирки на самому виробі.
  • Хутро норки густий і пружний. Проведіть рукою проти напрямку росту волосків. Через кілька хвилин хутро повинно прийняти первісний вигляд. Якщо ж цього не відбувається, велика ймовірність, що це підробка.
  • Часто на ринках під виглядом норки продають вироби з кролика. Зверніть увагу на довжину ворсу. У норки все волоски однакові, тому і виглядають шуби з неї так розкішно і привабливо. Неоднорідність хутра вкаже на підробку. Крім того, волосяний покрив норки жорсткий і пружний на відміну від м'якого і пухнастого кролика.
  • Вибравши шубу, винесіть її на вулицю. Хутро норки повинно сяяти і переливатися під променями сонця. Якщо ви хочете купити темний виріб, перевірте, чи добре воно забарвлене. Проведіть по хутру вологою носовою хусткою. Якщо на ньому залишилися сліди, краще не брати таку шубу - вона злиняє після першого снігопаду.
  • Перевірте якість швів. Врахуйте, що у хорошого виробу підкладка ніколи не буває пристрочена, так покупці зможуть побачити виворіт шуби і оцінити якість шкурок. Це нескладні правила, але вони допоможуть вибрати вам якісний виріб, яке прослужить багато років.

Comments are closed.

5e212e9627185443