5e212e9627185443 Что входит в стоимость уборки квартиры после ремонта | Энциклопедия офисной техники
Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Що входить у вартість прибирання квартири після ремонту

Оновлення інтер'єру житла приносить багато клопоту, більшість з яких пов'язані з радісним очікуванням закінчення робіт і в'їзду на більш впорядковану площу. Однак залишки купи будівельного сміття і наслідки обробки можуть привести в зневіру. Кращим виходом із ситуації в даному випадку буде виклик співробітників клінінгової компанії для прибирання квартири після ремонту http://klining-24.ru / uborka-kvartir-posle-remonta .

Скільки це буде коштувати

На ціну впливають такі фактори, як:
  • Площа приміщення. Цілком природно, що прибрати однокімнатну квартиру набагато простіше, ніж величезний пентхаус. Однак часто ціна вказується не за квадратні метри, а за кількість кімнат.
  • Складність робіт. Ступінь забруднення відіграє велику роль, так як просте очищення поверхонь займає набагато меншу кількість часу, ніж відтирка лакофарбових виробів з полірованих поверхонь.
  • Додаткові послуги. У стандартну вартість входять такі роботи, як очищення стін і будь-яких поверхонь від залишків дрібнодисперсного пилу, миття скла, дзеркал, освітлювального устаткування. Крім того, сюди відносяться чистка сантехніки, вивіз будівельного сміття. Додатковими можуть бути хімчистка килимових покриттів, прибирання на балконі або лоджії, а також миття вікон. Остаточну вартість, як правило, озвучують після прибуття на місце. І тут можуть бути значні коригування суми як у велику, так і в меншу сторону. При виборі варто віддати перевагу клінінгової компанії з великим досвідом роботи. Володіючи професійною технікою, її співробітники зможуть виконати дані роботи в найкоротші терміни.

Comments are closed.

5e212e9627185443