Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

З чого складаються ціни на мікронавушники

Микронавушники - сучасний високотехнологічний витончений пристрій, що дозволяє приймати звукову інформацію непомітно для оточуючих. Вони користуються величезною популярністю, яка з кожним роком тільки зростає. Ціни ж варіюються від 1000 рублів до 11000 і більше. Якщо хочете купити мікронавушники http://www.microprom.ru/shop?page=shop.browse& category_id = 19 , вам буде корисна інформація про те, з чого складаються ці ціни.

Характеристики мікронавушників

На початку варто відзначити, що крім звичайних капсульних моделей, існують ще й магнітні. Вони поміщаються в вухо і витягуються звідти за допомогою однойменного елемента. Ціна на них - найнижча серед усіх, деякі можна придбати навіть за 500 рублів. Однак при цьому магнітні мікронавушники найбільш незручні і шкідливі для здоров'я. Інші параметри:
  • Розмір - від 14 до 2 мм. Впливає на те, наскільки помітний мікронаушнік і як зручно він поміщається в вусі. Зменшення розміру вимагає роботи високої точності з використанням складних технологій, що тягне за собою збільшення ціни.
  • Термін служби. Найчастіше навушники ламаються з вини самих користувачів, які не чистять свій вушної прохід, в результаті чого сірка незабаром виводить апарат з ладу. Але все ж знос обладнання теж має місце. Якщо ви виберете гарнітуру не з пластиковим, а з металопластикових корпусом, вона прослужить довше. Стандартна гарантія - 2 роки.
  • Час роботи без заміни батареї. Може коливатися від 3 до 12 годин.
  • Тип передавача. Існують дротової і бездротової (bluetooth) види. Останній більш універсальний, але і коштує дорожче. Як видно, значущих особливостей у мікронавушників не так вже й багато. Тому ви легко можете підібрати той, який підходить в кожному конкретному випадку.

Comments are closed.