5e212e9627185443 Что такое проект отходов ПНООЛР | Энциклопедия офисной техники
Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Що таке проект відходів ПНООЛР

Всі великі промислові підприємства стикаються з проблемою утилізації відходів. Відповідно до законодавства РФ, їх розміщення повинно здійснюватися відповідно до визначених нормативів і лімітів. Зокрема, підприємства, що працюють з небезпечними для навколишнього середовища відходами, повинні мати затверджений проект ПНООЛР http://ecoburo.ru/pnoolr . Наявність подібного документа говорить про те, що дана компанія діє в сфері екології прозоро і законно. Проект дозволяє уникнути штрафних санкцій з боку перевіряючих органів. При його відсутності забороняється будь-яка діяльність, пов'язана з небезпечними відходами, в тому числі їх збір і перевезення. Також під забороною знаходиться зведення та експлуатація нових промислових об'єктів і збільшення обсягів випуску продукції.

Умови для затвердження ПНООЛР

курирування проектів нормативів утворення відходів і лімітів на їх розміщення займається Росприроднагляд. Для того щоб цей інспектує орган затвердив представлений документ, повинні бути дотримані наступні моменти:
  • Підприємство має спеціальний майданчик для зберігання відходів. При цьому в проекті повинно бути детально описано її місце розташування, площа, ступінь облаштованості.
  • Компанія має в своєму розпорядженні технічних можливостей для самостійної утилізації або планує здійснювати подібну діяльність через посередників. Також в документі повинні бути детально вказані види відходів, з якими зазвичай працює підприємство, клас їх небезпеки, а також передбачувані щорічні обсяги. Всі інформація обов'язково повинна бути внесена до держреєстру.

Comments are closed.

5e212e9627185443