5e212e9627185443 Что нужно знать о поликарбонате | Энциклопедия офисной техники
Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Що потрібно знати про полікарбонат

Полікарбонат - це затребуваний матеріал, який має широку сферу застосування. Його використовують для будівництва зимових садів, закритих альтанок, теплиць та інших споруд. Даний матеріал відрізняється підвищеною міцністю, гнучкістю, прозорістю, має незначну вагу, тривалий термін експлуатації. Сьогодні купити полікарбонат http://www.plasticvsem.ru/polikarbonat_cena дуже просто. Він в широкому асортименті представлений на ринку.

Основні види

Матеріал може бути:
  • Стільниковим (ніздрюватим). Представляє два тонких листа, які з'єднані між собою масою перемичок. Матеріал може бути кольоровим і прозорим, він застосовується у виробництві навісів, парканів, дахів і інших конструкцій. Виріб відрізняється низькою теплопровідністю, хорошою здатністю переносити удари, є пожежобезпечним.
  • Монолітним. Такий матеріал є аналогом звичайного силікатного скла, тільки відрізняється від нього рядом характеристик. Розбити полікарбонат навіть молотком буде досить складно, він має високу ударну міцність. Матеріал добре гнеться, його можна використовувати для скління складних радіальних конструкцій.

    Особливості полікарбонату

    Виріб можна експлуатувати в широкому температурному діапазоні (від -40 до +40 градусів за Цельсієм). Листи часто покривають спеціальним шаром, який здатний захистити матеріал від дії ультрафіолетових променів, абразивних речовин, механічних пошкоджень. Товщина листів полікарбонату варіюється від 2 до 12 міліметрів, ширина складає 2050 мм, довжина - 13000 мм. Термін служби даного матеріалу складає більше 15 років.

Comments are closed.

5e212e9627185443