5e212e9627185443 Правовая помощь | Энциклопедия офисной техники
Лберіть мову:
ПОПУЛЯРНОЕ:
Статистика посещений
Яндекс.Метрика

Правова допомога

Важко знайти людину, яка змогла б обійтися в своєму житті без консультацій юристів. Адвокатські контори ніколи не сидять без діла. За захистом своїх прав до них звертаються не тільки громадяни, але і господарюючі суб'єкти. Спектр послуг юридичних компаній досить широкий. У них входять консультації, представництво в суді https://burokrat.kz/court , оформлення угод та договорів, складання позовних вимог і багато іншого. Чинне законодавство пред'являє до діяльності адвокатських контор багато серйозних вимог. Для отримання відповідного статусу їм необхідно мати в своєму штаті фахівців, які здали кваліфікаційний іспит і принесли присягу. Робота юридичних компаній ведеться на основі спеціального закону, що регламентує адвокатську діяльність.

Що корисно знати?

Як надаються послуги:
  • Чинне законодавство передбачає надання безкоштовної адвокатської допомоги для людей, що мають дохід нижче прожиткового мінімуму, встановленого в кожному конкретному регіоні Росії.
  • Все юридичні послуги надаються відповідно до укладеного між сторонами договору. Він повинен містити в собі необхідні реквізити, найменування та обсяг роботи, замовленої адвокату, а також суму його гонорару.
  • Інтереси клієнта представляються на підставі виданої довіреності. Вона оформляється на певні повноваження і обмежена терміном дії. Сума гонорару адвоката визначається між сторонами в індивідуальному порядку. Вона може встановлюватися в твердому розмірі або у відсотках від позовних вимог.

Comments are closed.

5e212e9627185443